Loading…

Využití laserů v průmyslu 2019

V dubnu 2019 se v Plzni uskuteční 6.ročník mezinárodní konference „Využití laserů v průmyslu“. Hlavními tématy jsou zpracování materiálu laserovým a elektronovým paprskem a aditivní výroba z kovových prášků.

Smyslem akce je představit aktuální novinky v oblasti laserových technologií, elektronového paprsku a aditivní výroby ve strojírenství a ukázat možnosti jejich aplikací nejen při řezání a svařování, ale i při povrchovém kalení, navařování kovových prášků, aditivní výrobě z kovu, texturování povrchů atd. Je určena nejen firmám, které již s lasery pracují, ale i těm, které o jejich začlenění do výroby uvažují. Pracovníci z řad konstruktérů, technologů, svářečů nebo materiálových inženýrů zde mohou konzultovat své dotazy se zkušenými odborníky o vlastnostech a struktuře laserem zpracovaných materiálů, setkat se se zástupci předních světových výrobců laserových zařízení nebo vyslechnout výsledky posledních výzkumů a případové studie.

Bližší informace naleznete v 1 circular 2019.

Registrujte se nejpozději do 22.3.2019!!!

Akce proběhne v prostorách Moving station (http://www.johancentrum.cz/aktuality-ag1/)

Ubytování lze rezervovat v hotelu Victoria (https://www.hotel-victoria.cz/cs/), heslo pro slevu je Laser2019. Ubytování je nutné rezervovat do 8.3.2019.

pozvánka 2019
Laser Applications in Industry 2019